piątek, 28 lutego 2014

Nails :)

Jest to pierwszy post poświęcony paznokciom :) Myślę, że takie posty będę wrzucać częściej! Zacznę od tego, że moje paznokcie są naturalne - nie są one sztucznie przedłużane. Sekret w tym, że używam pewnej odżywki, która o dziwo na nie działa! Stosowałam wiele preparatów, jednak żaden nie był na tyle skuteczny. Oczywiście podzielę się z Wami moim małym sekrecikiem :) Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ta odżywka nie jest z żadnej apteki, lecz uwaga z: Rossmann'a, więc nie jest jakoś super droga! Sądziłam, że w tym sklepie nie znajdę niczego pewnego i skutecznego, jednak się myliłam!

To jest ten właśnie preparat, który stosuje :) Na opakowaniu jest  napisane jak się tego używa itd.

Preparat, którym usuwam naskórki wygląda tak: (i również jest z Rossmann'a)


Przejdźmy do sedna! Pokażę teraz lakier i utwardzacz do paznokci firmy INGLOT, których użyłam oraz ich efekty :) 


Na koniec jeszcze chcę się pochwalić pewnym faktem! Otóż miałam sesje zdjęciową dla firmy KOKA (KLIK). Niedługo zobaczycie efekty naszej pracy, tymczasem wstawiam zajawkowe zdjęcia:)

6 komentarzy:

 1. najlepsza odzywka ever! potwierdzone info #bolek

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem fanką odżywek z Eveline! Uważam, że naprawdę się sprawdzają i wzmacniają paznokcie. Zwykle używam ich jako baza pod lakier.

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne paznokcie i cudne pierścionki ! Pozdrawiam i zapraszam do mnie .

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta odżywka jest genialna. Uratowała moje paznokcie, które na pół płytki się rozdwajały. Stosuję jej, jako bazę pod lakier. POLECAM :)

  OdpowiedzUsuń