piątek, 5 stycznia 2018

Podsumowanie roku 2017

Hej kochani! Jak tam Wasze nastroje w nowym roku? Dzisiaj chciałam zrobić dość nietypowego posta, a mianowicie wrzucić moje zdjęcia z całego 2017 r. Wiele lat szukałam swojego stylu i nie mogłam go znaleźć. Teraz myślę, że jest dużo bardziej ukierunkowany i pasujący do mojej osoby. Jeśli chodzi o bloga, instagrama, youtube'a to wszystko w tym roku poszło naprzód. Czuję wewnętrzny progres i mam nadzieję, że wy również go widzicie :) Dużo bardziej przykładam się do tego co robię niż jeszcze rok temu. Teraz wiem czego chce i wiem jak to wszystko ma wyglądać. 
W tym roku największym chyba moim sukcesem jest nawiązanie współpracy z wielką marką Tally Weijl, współpraca z firmą Badura, zaproszenia na wielkie pokazy i eventy, bycie w gazecie Joy oraz wywiad ze mną, który możecie przeczytać na www.joy.pl! Na koncie mam jeszcze mnóstwo mniejszych, ale równie ważnych osiągnięć, z których się na maksa cieszę. :)
Oczywiście na tym nie koniec! Będę się rozwijać cały czas, aż w końcu osiągnę swój dawno postawiony cel! Mam nadzieję, że Wy również macie swoje cele w życiu, do których dążycie. Pamiętajcie, że łatwo nigdy nie będzie, ale ważne jest, żeby się nie poddawać, robić swoje i nie przejmować się m.in. negatywnymi opiniami ludzi. Powiem Wam szczerze, że przez jakiś czas miałam dużo nieciekawych sytuacji w życiu a to dlatego, że trafiałam na nieodpowiednich ludzi, którzy tylko i wyłącznie podcinali mi skrzydła. Wiele lat miałam do czynienia z osobami, które się naśmiewały z tego co robię nawet (jak się po czasie okazało) Ci najbliżsi i to najbardziej bolało. Jednak w sumie mogę być im wdzięczna, bo dzięki nim czuję, że jestem sto razy silniejsza i nauczyłam się mieć duży dystans do takich debili :) Nic tylko możemy współczuć takim ludziom, prawda? Haha! Ja wiem, że się rozwijam blogowo, vlogowo, nawet duchowo i na maksa wierze w siebie i w to co robię, a oni stoją w miejscu. :) Pamiętajcie, że to wy decydujecie kim się otaczacie. Na dzień dzisiejszy mam na maksa wspierających mnie przyjaciół, a tych fałszywych już dawno wykopałam z mojego życia. 
Wam również życzę w nowym roku tego, byście byli szczęśliwi i robili to co kochacie! Buziaki!

Styczeń 2017:
 Luty:
Marzec:
Kwiecień:
 Maj:
Czerwiec:
Lipiec:
Sierpień:
Wrzesień:
Październik:
Listopad:
Grudzień:

Pragnę Wam jeszcze powiedzieć, że dzięki Waszym głosom wygrałam konkurs Allani x Mohito! To był tzw. pojedynek blogerów :) Tutaj możecie zobaczyć szczegóły : allanichallenge 
Więc bardzo Wam dziękuję za oddane na mnie głosy! <3

13 komentarzy:

 1. Kochana, każda Twoja stylizacja wygląda absolutnie rewelacyjnie!

  http://nouw.com/flaviagutowska

  OdpowiedzUsuń
 2. Własny styl pozwala często odzwierciedlić swoje wnętrze. To czysta ekspresja charakteru przelana na ubrania. Poszukiwanie własnej ścieżki w "modzie" to z pewnością fajna zabawa ;) A poza stylizacją marcową (2. zdjęcie) - które de facto niezbyt przemawia do mnie w kontekście "odszukania własnego stylu" - jestem pod bardzo dużym wrażeniem!
  ~Nudziarz

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie odbierasz ciuszki kochana 💕

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Piękny progress widać na przestrzeni roku! Trzymam kciuki za dalesze sukcesy <3

  OdpowiedzUsuń
 5. lubię czytać podsumowania, motywują mnie często do działania. Ale sama też piszę, żebym mogła wracać do nich za rok

  OdpowiedzUsuń
 6. Piekne podsumowanie roku. Lubie twoje stylizacje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow ale piękne te stylizacje kochana! Super! Trzymam kciuki za 2018 rok i ze będą jeszcze lepsze 😍

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyglądasz coraz piękniej! I widzę coraz piękniejsze zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nice recap my dear....so beautiful outfits!!!
  Don't miss my latest post, now on my blog! Kisses from Italy,
  Eni

  Eniwhere Fashion
  Discover here my best outfit of 2017

  OdpowiedzUsuń
 10. jak dla mnie z maja najpiękniejsze zdjęcia! szczęśliwego nowego roku:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajne masz ty stylówki, styl pierwsza klasa:)
  Buziaki!;*

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkie Twoje stylizacje są piękne :) Ta biała koszula w różowe paski jest śliczna :)

  OdpowiedzUsuń